مد لباس زن سبک لباس و به اشتراک بگذارید

شکل لکه خود را در مورد شما نشان می دهد

لب ها مخصوص هستند و بیشتر از چشمان ما برجسته می شوند. اشکال مختلف لب متفاوت وجود دارد که در عرض، شکل و طول لب متفاوت است. و بهترین بخش این است که همه آنها چیزی در مورد شخصیت شما نشان می دهند. دقیقا چه چیزی؟ شما الان می دانید

اگر لب فوقانی شما از لبه پایین تر شما بزرگتر باشد، مطمئنا یک مرد رابطه و یک شخصیت خوب نیز خواهید بود.

گاهی اوقات کمی پریشان و آسان نیست که همراه با دیگران گاهی اوقات آرزو کنید. شما زندگی را دوست دارید، دوست دارید به سفر بروید و از تمام توجه خود لذت ببرید.

شما بسیار مراقب و پرشور هستید شما زندگی خود را به طور کامل لذت می برید و آزادی خود را دوست دارید، بنابراین شما نیاز به یک شریک دارید که به شما آزادی می دهد. علاوه بر مراقبت از خود، با طبیعت دلسوز و حساس خود را انتخاب کنید. دوستان شما بسیار خوشحال هستند که به شما توصیه می کنند تا به شما توصیه کنند.

شما بسیار واقع گرایانه هستید و با هر دو پا زندگی می کنید. دیدگاه منطقی شما گاهی می تواند به راحتی دیگران را ترساند و شما را بسیار خوشحال و بی نظیر به غریبه ها نگاه می کند.

شما بسیار شهودی و یک مهاجم واقعی هستید. علاوه بر توازن شما، شما خوشبینی خوبی خواهید داشت و به راحتی به شما اجازه نخواهید داد. از آنجا که شما بیشتر از افراد بی سر و صدا هستید، اغلب شما دست کم از دست می دهید. این قدرت شماست، زیرا شما از موقعیت استفاده می کنید تا همه چیز را به دقت مشاهده کنید و تصمیمات قابل توجهی بگیرید.

این احتمالا شکل لب وابسته به عشق شهوانی است. با دهان بوسیدن شما، شما به مردان بسیار گول زدن نگاه می کنید. شما نیاز زیادی به عشق و امنیت دارید، بسیار باز و مفید است.

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 42
برچسب ها : لب,
+ نوشته شده در جمعه 24 آذر 1396ساعت 8:38 توسط Varvara |