مد لباس زن سبک لباس و به اشتراک بگذارید

4 ایده های یک ظاهر طراحی شده برای عشق ورزیدن به شلوار لاغر خود را

مانند هیچ چیز دیگر: شلوار جین لاغر وقتی که به ظاهر می آید، حقیقی می باشد. از آنجا که با شلوار جین لاغر (به معنای واقعی کلمه) از طریق ضخیم و نازک است. ما آنها را قبل و بعد از غاز کریسمس حمل می کنیم، ما آنها را در دفتر، در تاریخ، در مهمانی ها، در سفرهای جاده ای و یا حرکت جعبه حمل می کنیم.

اما این تنوع پذیری به راحتی به شلوار لاغر محکوم شده است: از آنجا که ما آنها را اغلب پوشیدن، آنها به سرعت خسته کننده می شود. تاسف، ما میبینیم. و به همین دلیل است که چهار ایده یکنواخت نشان می دهد که شلوار جین لاغر در حال حاضر به طور کامل دوباره ترکیب شده است.

ماراتن تغذیه کریسمس در انتظار است؟ سپس نگاه باید راحت و عملی باشد. اگر هنوز هم می تواند خوب به نظر برسد؟ و چطور! ژاکت کریستال فوق العاده گرم شما را گرم نگه می دارد، کفش های هیتوپ چکمه های هفت مایل خود را - البته، سرد است.

برای تاریخ خود، شما فقط باید خیره کننده نگاه کنید. اما هنوز گاه به گاه است؟ با یک کمی Je-ne-sais-quoi-feeling؟ لطفا خیلی ممنون: برای شلوار جین، ما یک جاذب کمی پر زرق و برق دار داریم که برای زمستان مناسب بدن است. باید تاریخ خود را با توجه به زبان، شما فقط اجازه دهید کلاچ شما صحبت می کنند.دختران منتظر شما در طبقه پایین ماشین هستند؟ بله به سرعت چکمه های گاوچران را سریع بچرخانید، بر روی پانچو حاشیه ای پرتاب کنید و روی کلاه قرار دهید. با شلوار جین و پیراهن جین Route-66-Feeling تضمین شده است!

باله، تئاتر، اپرا؟ سپس ما لباس نیمه شفاف مکسای، پمپ های سیاه و سفید و لباس های بلند را می گیریم. لباس بیش از شلوار یک روند بزرگ است!

امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 33
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در سه شنبه 12 دی 1396ساعت 12:12 توسط Varvara |

تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان